Partea 1 Canton Glavoi / La Grajduri (1083 m) – drumul spre Cabana Cetatile Ponorului – Avenul Bortig Marcaj: punct galben si la final, pentru 15 – 20 de
Partea 1 Canton Glavoi (1083 m) – drumul spre Cabana Cetatile Ponorului – Avenul Bortig Marcaj: punct galben si la final, pentru 15 – 20 de metri, cerc
traseu trimis de: „Calatorul” Partea 1 Calimanesti – Pausa – Valea Pausa – Manastirea Stanisoara (720 m) Marcaj: cruce albastra Durata: 30 – 45 min. Transport: masina
Materialele si fotografiile postate pe acest blog apartin in totalitate autorului si se afla sub protectia Legii Dreptului de Autor. Nu este permisa reproducerea textelor, utilizarea fotografiilor sau a continutului video de pe acest blog fara consimtamantul prealabil al autorului.
Acest site foloseste cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu modul de utilizare a acestor informatii si cu politica de utilizare a cookie-urilor. Afla detalii aici.